Možnosti úhrady zboží

Vaše objednané zboží můžete zaplatit několika způsoby. Můžete využít bezhotovostní platbu kartou přes zabezpečenou 3-D Secure platební bránu a zároveň si pro Vás Klikman.cz připravil další možnost bezhotovostní platby přes stále oblíbenější elektronickou peněženku PaySec. Využít rovněž můžete hotovostní platby na prodejně nebo na dobírku při převzetí zásilky od přepravce.

KARTOU ONLINE

Pokud vlastníte platební kartu, se kterou je možno platit na internetu, vyberte v průběhu objednávacího procesu možnost platba kartou a zadejte své dvanáctimístné číslo platební karty a CVC/CVV kód. Můžete zůstat bez obav, transakce probíhá přes nejmodernější zabezpečené 3D-secure šifrované spojení. Jinými slovy, údaje o transakci putují přímo do banky a nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě.

Platit je možno kartami Eurocard/Mastercard a VISA.

DOBÍRKOU

Zboží zaplatíte při jeho převzetí od přepravce na uvedené dodací adrese nebo v případě přepravy Českou poštou na její nejbližší pobočce v případě, že jste nebyli zastiženi.

PLATBA HOTOVOSTI NEBO KARTOU NA PRODEJNĚ

Zboží můžete rovněž zaplatit osobně hotově nebo kartou u našich smluvních prodejců. Platit je možno kartami Eurocard/Mastercard a VISA.

Platební metody


Close Zpráva stránky
Close Zpráva stránky
TOPlist