Klikmanovy výhody

18 500 produtků

18 500 produtků

Máme v nabídce více jak 18 500 produktů a nabídka každý den roste. Díky modernímu skladu o kapacitě přesahující 17 000m2 je naprostá většina zboží skladem. Což zaručuje dostatečně široký výběr s možností okamžité expedice.

Platby kartou, dobírkou a PaySecem

Platby kartou, dobírkou a PaySecem

Nákup na Klikmanovi je pohodlný a využít můžete různé platební možnosti. K dispozici je možnost platby v hotovosti na pobočce nebo formou dobírky při přebrání zboží od dopravce. Samozřejmostí je pak pohodlná a bezpečná platba platební kartou na pobočce a rovněž možnost využití platební brány 3-D Secure on-line. Nechybí rovněž moderní platba pomocí elektronické peněženky Paysec. Vybrat si tak budete moci možnost, která je pro Vás ta nejvhodnější.

Dodání do 24 hodin

Dodání do 24 hodin

Sklad je vybaven moderními technologiemi a týmem zaškolených pracovníků. Přímé napojení na přepravní společnosti Česká pošta, PPL a DPD, které zaručují dodání do 24 hodin Vám dává jistotu, že objednané zboží máte do druhého dne u sebe doma.

160 kamených prodejen

160 kamených prodejen

Klikman spolupracuje se sítí více než 160 kamenných poboček, která pokrývá celé území ČR. Na všech pobočkách budete mít možnost zboží vyzvednout, prohlédnout si a vyzkoušet. Zároveň Vám zde potvrdíme záruční list, pomůžeme s případnou reklamací nebo vyřídíme vrácení zboží. A samozřejmě můžete využít pomoc s nákupem od odborníků na pobočce.


Close Zpráva stránky
Close Zpráva stránky
TOPlist