Výhody registrace

Slevy za registraci

Slevy za registraci

Pokud se u Klikmana zaregistrujete, vytvoříme Vám věrnostní konto, na které vám pošleme 100 bodů, tedy 100 Kč, které můžete použít jako slevu při nákupu. Můžete tedy nakoupit zboží ještě výhodněji.

Věrnostní body a výhody

Věrnostní body a výhody

Klikman si pro Vás připravil věrnostní konto, na kterém můžete sbírat body za nákupy vybraných produktů. Tyto body můžete následně uplatnit jako slevu v objednávce a to v poměru 1 bod = 1kč. Věrnostní body můžete uplatnit v průběhu objednávacího procesu.

Jedinečné produktové akce

Jedinečné produktové akce

Každého registrovaného uživatele si vážíme, a proto budete mít přístup k jedinečným produktovým akcím. Ty budou obsahovat speciálně vytvořené akční sety a jedinečné akce na produkty za velmi výhodné ceny. Neváhejte a využijte této zvýhodněné nabídky.

Historie nákupů

Historie nákupů

Na Vašem účtu budete mít možnost podrobně sledovat historii všech Vašich nákupů. Přehledně se dozvíte všechny informace o Vašich objednávkách, budete si moct prohlédnout a stáhnout dodací listy a samozřejmě nezbytné faktury. Součástí Vašeho účtu je pohodlná možnost vytvoření požadavku na reklamaci včetně jejího sledování.


Close Zpráva stránky
Close Zpráva stránky
TOPlist